Teenused

Meie osalusel on kaasajastatud Eesti teedevõrk, edendame innovatsiooni.

Moodsad masinad ja kiire reageerimine ka kõige ekstreemsemates oludes.

Kaasaegsed vee- ja kanalisatsioonilahendused.

Müüme liiklusmärke ja kaevandame ehitusmaterjale.

Müüme ja anname rendile liiklusmärke, pakume ajutist liikluskorraldust, valmistame reklaamtooteid.

Toodame ja müüme üle Eesti ehituses vajalikke kvaliteetseid mineraalmaterjale.

Hangete üksus koostab hinnapakkumisi. Teie käsutused on meie labor. Rendime ehitustehnikat.

Hangete üksus koostab hinnapakkumisi teedeehituse objektidele nii riigihangetel kui ka erasektoris. Samuti koordineerib ettevõtte osalemist riigihangetel nii teede-, sildade- ja raudtee ehituse, liikluskorraldusvahendite tootmise ja paigalduse, hoolde kui ka tootmise valdkonnas.

Teenused:

  • hinnapakkumiste koostamine;
  • ettevõtte riigihangetel osalemise koordineerimine;
  • teede, tänavate, raudteede ja territooriumite infrastruktuuride projekteerimine.


Lisainfo:
Ott Kevvai, hangete üksuse juht
Telefon: +372 677 6521
Mob: +372 5833 9058
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ASi TREV-2 Grupp labor on Eesti Akrediteerimiskeskuse (EAK) poolt akrediteeritud katselaboratoorium registreerimisnumbriga L278. Labori juhtimissüsteem on vastavuses standardiga EVS-EN ISO/IEC 17025 "Katse- ja kalibreerimislaborite kompetentsuse üldnõuded".

Labor teostab ehituses kasutatavate materjalide ja toodete standardikohast katsetamist, tegutsedes sealhulgas kiirelt, asjatundlikult ja usaldusväärselt ning tagades tulemuste sõltumatuse ja konfidentsiaalsuse.

Labor kasutab kaasaegset seadmeparki ja väljaõppinud personali. Labori eesmärk on pakkuda parimat võimalikku klienditeenindust.

Labor tegutseb statsionaarsetes ja ehitushooajal lisaks ka välilaborites. Akrediteeringu alla kuuluvad statsionaarsed laborid asuvad:

- Tallinnas, Pärnu mnt 463 territooriumil

- Lõuna-Eestis, Abissaare kruusakarjääris (Abissaare küla, Valgjärve vald, Põlva maakond – Mnt nr 2-lt viitab silt Abissaare asfalditehasele)

Labori teenuste nimekiri asub siin.

Labori tellimiskiri asub siin.

Lisainfo:

Silver Siht, tootearendusjuht

+372 514 7557, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Margus Evart, kvaliteediinsener

+372 5307 3344, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Labori akrediteerimistunnistus

Meilt saab rentida järgmisi teedeehitusmasinaid:

 

- buldooser CAT D6K2 LGP 3D Leica: 14t buldooser varustatud 3D seadmega Leica, 760mm laiune roomik, 3682mm VPAT hõlm, mahutavus 3,35 m3, killustopp - 2 tk

Buldooser

 

- pinnaserull Hamm 3411/3412: 11,3t pinnaserull, töölaius 2140mm - 3 tk

pinnaserull

 

- teehöövel New Holland F106.6A 2D Leica: 11,5t kõnniteehöövel varustatud 2D seadmega Leica, 3355mm alustera, 23500mm buldooseri tera, äärekivi sonar, killustopp - 1 tk

väike grader2

 

- teehöövel Vammas RG 281 3D Leica: 19,6t teehöövel varustatud 3D seadmega Leica, 4000mm alustera, 2700mm buldooseri tera, killustopp - 3 tk

Teehöövel

 

Lisainfo:

Aimar Saarna, ehitusmasinate üksuse juht

Telefon: +372 5302 3392

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.