Teadus- ja arendusalane koostöö

Asfaldiliit ja Teedeklaster

Oleme Asfaldiliidu liige ja osaleme aktiivselt liidu poolt hallatava Teedeklastri tegevuses. Teedeklaster koondab ehitustarneahela erinevad osapooli – projekteerimis- ja ehitusettevõtteid, materjalitarnijaid, õppe- ja teadusasutusi ning erialaorganisatsioone. Projekti eesmärk on suurendada Eesti teedeehitussektori konkurentsi- ja ekspordivõimet läbi koolituste, infopäevade ja innovatiivsete lahenduste tutvustamise.

TREV-2 Grupp on omalt poolt panustanud mitmetel üritustel. Korraldatud on asjalikke ekskursioone meie moodsatesse asfalditehastesse ja ehitusobjektidele.

TalTech Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus

Osaleme teadus- ja arendustegevuses, et välja töötada ökonoomsemaid ja vastupidavamaid lahendusi. Teeme koostööd TalTech Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskusega.

Leiame, et eelkõige koostöö kodumaiste teadlastega lubab arendada just Eesti vajadustele vastavaid innovaatilisi lahendusi. Panustamine teadusse ja koostöö TalTech ülikooli teadlastega tõstab meie ettevõtte tehnoloogilist võimekust. Selle tulemusel oleme Eestis innovaatiliste tee-ehituse lahenduste kasutuselevõtmisel esimeste seas.

Koostöö TalTech ülikooliga on tihe, lisaks teadustegevusele anname igal aastal koostöös TalTech Arengufondiga välja omanimelist inseneri- ja/või magistriõppe stipendiumi.

Eesti Ehitusettevõtjate Liit

TREV-2 Grupp on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.