VEF pronks kvaliteedimarkTREV-2 Grupp pälvis kvaliteedimärgise "Jätkusuutlik ettevõte", millega tunnustatakse ettevõtte tegevust keskkonnasõbralikkuse alal, töökeskkonda, kogukonna kaasamisesse ning turukeskkonda panustamise nimel.

Jätkusuutliku ettevõtte kvaliteedimärgised anti 50 Eesti ettevõttele üle 26. jaanuaril. TREV-2 Grupile omistatud kvaliteedimärgise pronkstaseme võttis Jätkusuutliku ettevõtluse konverentsil vastu grupi juhatuse esimees Erki Mölder.

Vastutustundliku ettevõtluse märgist antakse välja kolmel tasemel – kuld-, hõbe- ja pronkstasemel. Kuldtaseme pälvimiseks peavad keskmised- ja suurettevõtted saavutama sajast võimalikust punktist üle 90%. Hõbetaseme pälvimiseks oli vaja saada üle 80% ning pronkstasemeks üle 70% maksimumtulemusest. Väikeettevõtetel on need tasemed vastavalt 90%, 70% ja 60%.

TREV-2 Grupp ühines Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga 2014. aasta novembris, olles liidu esimene ehitusettevõte.

Rohkem infot kvaliteedimärgiste ning jätkusuutliku ettevõtluse konverentsi kohta on leitav aadressil http://aastakonverents.csr.ee/

Seotud artiklid Pressinurk

AS TREV-2 Grupp aktsionäride korralise üldkoosoleku otsuste eelnõud otsuste vastuvõtmiseks koosolekut kokku kutsumata

25. Mai 2022

AS TREV-2 Grupp (registrikood 10047362, aadress Teemeistri tn 2, Tallinn 10916) („Aktsiaselts“)... Loe edasi

AS TREV-2 Grupp aktsionäride erakorralise üldkoosoleku otsuste eelnõud otsuste vastuvõtmiseks koosolekut kokku kutsumata

28. Oktoober 2021

AS TREV-2 Grupp (registrikood 10047362, aadress Teemeistri tn 2, Tallinn 10916) („Aktsiaselts“)... Loe edasi

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.