Stipendiumid ja koostöö

Toetame tee-ehituse valdkonna arengut ja anname igal aastal koostöös SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondiga välja omanimelist stipendiumi, mille suuruseks on 2000 eurot õppeaastas. Senised stipendiaadid:

  • 2018-2019 õ/a – Brigitta Uibo
  • 2017-2018 õ/a – Reimo Piir
  • 2015-2016 õ/a – Madis Järvpõld
  • 2014-2015 õ/a – Siiri-Liis Kivits, Uku-Tanel Laast
  • 2013-2014 õ/a – Kristjan Lill
  • 2012-2013 õ/a – Riho Pihlak, Mihkel Vitsur
  • 2011-2012 õ/a – Martin Talvari

Koostöö innovatsioonikeskusega Mektory

Teeme koostööd 2013. aastal avatud Tallinna Tehnikaülikooli innovatsiooni- ja ettevõtluskeskusega Mektory. Leiame, et eelkõige koostöö kodumaiste teadlastega lubab arendada just Eesti vajadustele vastavaid innovaatilisi lahendusi. Panustamine teadusse ja koostöö TTÜ teadlastega tõstab meie ettevõtte tehnoloogilist võimekust. Selle tulemusel oleme Eestis innovaatiliste tee-ehituse lahenduste kasutuselevõtmisel esimeste seas.

Teedeklaster

Osaleme aktiivselt Asfaldiliidu poolt hallatava Teedeklastri tegevuses. Teedeklaster koondab ehitustarneahela erinevad osapooli – projekteerimis- ja ehitusettevõtteid, materjalitarnijaid, õppe- ja teadusasutusi ning erialaorganisatsioone. Projekti eesmärk on suurendada Eesti teedeehitussektori konkurentsi- ja ekspordivõimet läbi koolituste, infopäevade ja innovatiivsete lahenduste tutvustamise.

TREV-2 Grupp on omalt poolt panustanud mitmete harivate ettevõtmistega. Korraldatud on asjalikke ekskursioone meie moodsatesse asfalditehastesse ja ehitusobjektidele.

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.