Vabad töökohad ja praktikavõimalused

Meie ettevõttesse on oodatud kohusetundlikud ja sõnapidajad inimesed, kes jagavad TREV-2 väärtushinnanguid.

Teeme pikaajalist koostööd erinevate kutse- ja kõrgkoolidega ja kontaktiloomise eesmärgil osaleme karjääriüritustel. Professionaalse järelkasvu toetamiseks pakume praktikavõimalusi (teede)ehituse eriala õppivatele noortele. Meie kontserni ettevõtete juures käib igal aastal praktikal paarkümmend tublit, noort, õpihimulist tudengit.

PRAKTIKA

Küsi praktikavõimalust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

VABAD AMETIKOHAD

AS TREV-2 Grupp on alati valmis oma meeskonda täiendama. Hindame oma töötajates väärtusi, mis suunavad enesetäiendusele, koostööle ja tulemuslikkusele.
Vaadake meie vabu töökohti allpool ja/või saatke meile oma töösoov ja enda tutvustus e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

LIIKLUSKORRALDAJA/MÄRGIPAIGALDAJA

Ametikoha peamised ülesanded on teedeehituse objektidel ehitusaegsete liikluskorraldusvahendite paigaldus ja korrashoid ehitusperioodi jooksul ning statsionaarsete liiklusmärkide paigaldus.

Sobival kandidaadil on kiire õppimisvõime, pingetaluvus, kohusetundlikkus, valmisolek pikkadeks komandeeringuteks ning kohati füüsiliselt raskeks tööks tipphooajal. Kindlasti on vajalik B-kategooria juhiluba ja  kasuks tuleb eelnev kogemus liikluskorralduse või teedeehituse valdkonnas.

Omalt poolt pakume: väljaõpet; väljakutseid pakkuvat püsivat tööd, kus hooajal on pikad päevad, kuid talveperioodil saab jälle akusid laadida; motiveerivat tasu; ametiautot ja kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku, toetavat ja professionaalset meeskonda. 

Töö asukoht on Raplas, kuid objektid on üle Eesti.  

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.