ASi TREV-2 Grupp labor on Eesti Akrediteerimiskeskuse (EAK) poolt akrediteeritud katselaboratoorium registreerimisnumbriga L278. Labori juhtimissüsteem on vastavuses standardiga EVS-EN ISO/IEC 17025 "Katse- ja kalibreerimislaborite kompetentsuse üldnõuded".

Labor teostab ehituses kasutatavate materjalide ja toodete standardikohast katsetamist, tegutsedes sealhulgas kiirelt, asjatundlikult ja usaldusväärselt ning tagades tulemuste sõltumatuse ja konfidentsiaalsuse.

Labor kasutab kaasaegset seadmeparki ja väljaõppinud personali. Labori eesmärk on pakkuda parimat võimalikku klienditeenindust.

Labor tegutseb statsionaarsetes ja ehitushooajal lisaks ka välilaborites. Akrediteeringu alla kuuluvad statsionaarsed laborid asuvad:

- Tallinnas, Pärnu mnt 463 territooriumil

- Lõuna-Eestis, Abissaare kruusakarjääris (Abissaare küla, Valgjärve vald, Põlva maakond – Mnt nr 2-lt viitab silt Abissaare asfalditehasele)

Labori teenuste nimekiri asub siin.

Labori tellimiskiri asub siin.

Lisainfo:

Silver Siht, tootearendusjuht

+372 514 7557, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Margus Evart, kvaliteediinsener

+372 5307 3344, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jürgen Juks, spetsialist (Abissaare labor)

+372 5349 0273, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Labori akrediteerimistunnistus

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.