Tootmine ja müük

AS TREV-2 Grupp toodab järgmisi liikluskorraldusvahendeid:

  • liiklusmärgid vastavalt standardile EVS 613 "Liiklusmärgid ja nende kasutamine"
  • tähispostid vastavalt standardile EVS 614 "Teemärgised ja nende kasutamine"
  • liiklusmärkide tarvikud: kinnitusklambrid, märgialused, postid jm.

Liiklusmärkide valmistamisel kasutatakse firma 3M Scotchlite™ I(EG), II(HIP) ja III(DG) klassi valgustpeegeldavat liiklusmärgikilet. Alusmaterjalina kasutatakse alumiinium- ja tsinkplekki. Alumiiniumplekist alusel liiklusmärkidel I klassi kile kasutamisel 7 aastane püsivustagatis, II klassi kile kasutamisel on püsivusaeg 10 aastat ning III klassi kilel on püsivustagatis 12 aastat.

Paigaldus

AS TREV-2 Grupp paigaldab liikluskorraldusvahendeid vastavalt standarditele EVS 613, EVS 614, EVS 615, Teeseadusele ja teede- ja sideministri määrusele nr.71 "Teetähistussüsteem ja selle rakendamise kord".

Liikluskorraldusvahendite paigaldamiseks on vajalik tee omaniku kooskõlastus. Kooskõlastusi annavad:

  • põhimaanteedel Transpordiamet
  • tugi- ja kõrvalmaanteedel piirkondlik Transpordiameti üksus
  • linnatänavatel ning vallateedel kohalik omavalitsus

Erateele võib eratee omanik paigaldada liikluskorraldusvahendeid järgides ülaltoodud standardeid ja seadusandlust. Avalikus kasutuses oleva eratee puhul on soovitatav teavitada kohalikku omavalitsust teeomaniku poolt kehtestatud piirangutest.

Küsi pakkumist või lisainfot:

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 677 6555, Haigru tn 2, 79514 Rapla