Ettevõte

TREV-2 Grupp on taristuobjektide ja rajatiste ehitamisele ja hooldamisele keskendunud ettevõte. Uhkusega võime nentida, et oleme kaasajastanud suure osa Eesti teedevõrgust. Ettevõttes töötab kokku ligi 370 inimest, 2019. aasta käive oli 89,7 miljonit eurot ja puhaskasum 2,1 miljonit eurot.

Meie eesmärk on pakkuda kestvaid, säästlikke ja nutikaid lahendusi. Ehitades ja hooldades insener-tehnilisi rajatisi, tahame tõsta inimeste elukvaliteeti ja turvalisust.

Meie ajalugu ja kogemus ulatub 1960ndatesse aastatesse. Oleme ikka olnud arendustöö eesliinil ja jätkame seda ambitsioonikat joont tänagi. Panustame uurimis- ja arendustegevusse ja teeme koostööd TalTech Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskusega. Peame silmas oma jalajälje suurust keskkonnas. Suure ettevõttena tajume oma kaalukust ka sotsiaalses plaanis ja seetõttu osaleme Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumis.

Hindame oma töötajates väärtusi, mis suunavad enesetäiendusele, koostööle ja tulemuslikkusele. Püüame kõik igapäevaselt olla vastutus- ja asjatundlikud, tulemuslikud, leidlikud. Hoolime tööohutusest ja töötajate õigustest. Oleme saavutanud oma töökorralduses ja kvaliteedis taseme, mida on hinnatud mitmete sertifikaatidega.

TREV-2 Grupp on innovatiivne edukas ettevõte, kes on koostöös asjalik ja tulemuslik.

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.