MEIE LUGU

Meie oleme teerajajad. Me liigutame mägesid ja läheme läbi halli kivi, sest insenertehniliste rajatiste loomiseks on meil Eesti parimad pead, kelle kasutada on valdkonna tipptehnika. Me oleme vastu võtnud kõik väljakutsed ja viinud need ka lõpuni. Iga ehitatud maantee, tunnel, liiklussõlm, raudteelõik või sild on kellegi elu või äri edasiviiv. See ongi meie töö  - arendada valdkonda ja luua Eesti inimestele kõik võimalused edasiminekuks.

Teekond, mille ehitamist alustasime juba 1961. aastal, veel jätkub - see on TREV-2 enda teekond. Usume, et sellel rajal on meile veel palju põnevust, väljakutseid ja õpetussõnu pakkuda! Seda kõike teeme ühtehoidva ja toetava meeskonnaga - me tõepoolest hoolime igast töötajast, kellega ühist teed käime ja rajame.

MEIE TÖÖPÕLD

Meie tööpõld on lai ja ulatub pea kõikjale. Me toodame, ehitame, hooldame ja taaskasutame. Meiega saad Sa kaasaegse tehnika abil rajada ka kõige keerukamaid insenertehnilisi objekte, mis aitavad säilitada loodust ja bioloogilist mitmekesisust. Koos loome elamisväärset elukeskkonda kogu Eestile!

MEIE MEESKOND

Me oleme professionaalid ja oma ala tipptegijad. Kui on vaja minna läbi halli kivi, siis ka läheme, õiges suunas ja kaasaegse tehnoloogiaga.

Meie juures on Su kõrval meeskond, keda iseloomustab edasiviiv energia ja ajaga kaasas käimine. Erinevad katsumused on meie teadmiste, oskuste ja meeskonnatöö proovikivid. Võttes koos vastu erinevaid väljakutseid, sillutame üheskoos tee tulevikku!

SINU ARENG

Me anname Sulle võimaluse liikuda karjääriredelil ülespoole ja toetame Sind kui soovid astuda sammu kõrvale, teisele erialale. Meie võtmesõnadeks on oma töötajate usaldamine ja väärtustamine. Me tunnustame oma inimesi edasipüüdlikuse ja saavutuste eest. Juhiotsinguil pöörame esimesena silmad oma töötajate poole. Me räägime kaasa laiemalt terves valdkonnas ja teeme koostööd erinevate koolidega. Selleks et olla suurelt pildil, vaatame seda alati laiemalt!

SA OLED OLULINE

TREV-2 juured on tugevasti Eesti mullas ja emaettevõte asub Prantsusmaal. Rahvusvahelised sidemed annavad meile laiema juurdepääsu erialasele infole ja ka laiahaardelistele kogemustele erinevates maailma paikadest.

Me soovime, et Sa tunneksid ennast ettevõttes turvaliselt ja hoitult. Soovime, et see tunne saadaks Sind nii karjäärivalikute tegemisel kui ka iga päev tööpostil. Nii suudame üheskoos luua väärtusi, mis kestavad.

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.