Me oleme teerajajad. Me liigutame mägesid ja läheme läbi halli kivi, sest insenertehniliste rajatiste loomiseks on meil Eesti parimad pead, kelle kasutada on valdkonna tipptehnika. Me oleme vastu võtnud kõik väljakutsed ja viinud need ka lõpuni. Iga ehitatud maantee, tunnel, liiklussõlm, raudteelõik või sild on kellegi elu või äri edasiviiv. See ongi meie töö – arendada valdkonda ja luua Eesti inimestele kõik võimalused edasiminekuks.

Teekond, mille ehitamist alustasime juba 1961. aastal, jätkub – see on TREV-2 enda teekond. Usume, et see rada pakub meile veel palju põnevust, väljakutseid ja õpetussõnu! Teeme kõike seda ühtehoidva ja toetava meeskonnaga – hoolime siiralt igast töötajast, kellega ühist teed käime ja rajame.

Meie tööpõld

Meie tööpõld

Meie tööpõld on lai ja ulatub pea kõikjale. Me toodame, ehitame, hooldame ja taaskasutame. Meiega saad Sa kaasaegse tehnika abil rajada ka kõige keerukamaid insenertehnilisi objekte, mis aitavad säilitada loodust ja bioloogilist mitmekesisust. Koos loome elamisväärset elukeskkonda kogu Eestile!

Sinu areng

Sinu areng

Anname Sulle võimaluse liikuda karjääriredelil ülespoole ja toetame Sind, kui soovid astuda sammu kõrvale, teisele erialale. Meie võtmesõnadeks on oma töötajate usaldamine ja väärtustamine. Tunnustame oma inimesi edasipüüdlikkuse ja saavutuste eest. Juhiotsinguil pöörame esimesena silmad oma töötajate poole. Me räägime kaasa laiemalt terve valdkonna arengu osas ja teeme koostööd erinevate valdkonna haridusasutustega. Selleks et olla suurelt pildil, vaatame seda alati laiemalt!

Sa oled oluline

Sa oled oluline

TREV-2 juured on tugevasti Eesti mullas ja meie emaettevõte peakontor on Prantsusmaal. Olles osa rahvusvahelisest võrgustist kindlustame parima võimaliku juurdepääsu erialasele infole ning mitmekülgsetele kogemustele ja parimatele praktikatele erinevatest maailma paikadest. Me soovime, et Sa tunneksid ennast ettevõttes turvaliselt ja hoitult. Soovime, et see tunne saadaks Sind nii karjäärivalikute tegemisel kui ka iga päev tööpostil. Nii suudame üheskoos luua väärtusi, mis kestavad.

Meie meeskond

Meie meeskond

Me oleme professionaalid ja oma ala tipptegijad. Kui on vaja minna läbi halli kivi, siis ka läheme. Õiges suunas ja kaasaegse tehnoloogiaga. Meie juures on Su kõrval meeskond, keda iseloomustab edasiviiv energia ja ajaga kaasas käimine. Erinevad katsumused on meie teadmiste, oskuste ja meeskonnatöö proovikivid. Koos erinevaid väljakutseid vastu võttes sillutame üheskoos teed tulevikku!

Teehooldetööde teemeister-projektijuht Hardi

Mõned minu sõbrad juba töötasid teedeehituses ja sealt tuli ka minul mõte minna seda õppima. 2008. aastal astusin Tallinna Tehnikakõrgkooli ja sain praktikale AS-i TREV-2 Grupp (tollel ajal AS Põlva Teed). Praktika algas minu jaoks teetöölise ametiga, kus peamisteks ülesanneteks olid erinevad abitööd – märkide paigaldus, labida- ja rehatööd jne. Praktika lõpuks sain juba ülesandeid juurde ja tegelesin objekti mahamärkimisega. Peale teist praktikasuve sain juba objektijuhina tähtajatult ettevõttese tööle ning alates 2014. aastast olen teehoolde projektijuht.

Mulle meeldib siin töötada, kuna kollektiiv on tore ja toetav. Saan rakendada oma õpitud eriala ja ennast teostada. Olen siin töötanud juba 10 aastat, aga endiselt õpin iga päevaga midagi uut juurde. Lisamotivatsiooniks on ettevõtte pakutavad hüved ja koolitused ning võimalus ettevõttesiseselt areneda.

Kuna olen teehoolde projektijuht, töötan peamiselt arvuti taga, ehkki kindlasti pean ka väljas objektidel käima. Koostan hinnapakkumisi, suhtlen tellijatega ning korraldan objektidel tööd. Kõige rohkem meeldib mulle oma töö juures mitmekesisus – saan tegeleda erinevate ülesannete ja probleemidega ning suhelda pidevalt uute inimestega.

Kõige olulisemateks omadusteks siin töötamisel pean tahet õppida uusi oskusi ning julgust vajadusel abi ja nõu küsida. Tähtis on ka hea suhtlemisoskus ja julgus uusi väljakutseid vastu võtta.

Mul on väga sõbralikud ja abivalmid kaastöötajad. Küsimuse või mõne probleemi korral, millega ma ise hätta jään, saan alati kolleegidelt abi ning üheskoos leiame lahenduse.

Soovitan kindlasti TREV-2 Gruppi tööle tulla, kuna oleme Eesti üks suurimaid tee- ja taristuehituse ettevõtteid. Töötame pidevalt välja huvitavaid ja innovaatilisi lahendusi. Tööandjana pakub ettevõte lisahüvesid ja koolitusi ning võimalust areneda ametiredelil ettevõttesiseselt.

Liikluskorraldusvahendite tootmis- ja müügijuht Anton

TREV-2 toreda meeskonnaga liitusin juba pea üheksa aastat tagasi kui hakkasin kooli kõrvalt ehitusaegse liikluskorralduse skeeme koostama. Minu kui tudengi jaoks oli tegemist vahva tööga – arvestatava osa tööst sain teha enda valitud ajal ja kohas. Asjalik kollektiiv ja põnevad väljakutsed sidusid mind ettevõttega ka edaspidiseks. Aastate jooksul olen liikluskorralduse valdkonnas olnud tööl ehitusaegse liikluskorralduse juhina, liikluskorralduse materjalide ostujuhina ning nüüd müügijuhina.

Olen ise vahest mõelnud, et üheksa aastat ühes ettevõttes on küllaltki pikk aeg, kuid olen alati jõudnud tõdemusele, et asjalike kolleegide ja põnevate väljakutsete valguses ei mängi see aastate arv erilist rolli.

Minu tööpäevas puudub rutiin – kõik päevad on natuke erinevad. Suuresti mõjutab tegemisi aastaaeg – talvel ja kevadel on rohkem eelarvestamist ning pakkumiste tegemist. Suve hakul tuleb rohkem rõhku panna materjalide tarne teemadele ja suhtlusele tellijatega. Valdavalt tarnitakse meie materjalid välisriikidest, seega on osa tööst nii välispartnerite külastamine kui ka nende võõrustamine Eestis.

Selleks, et teedeehituses töö hästi välja tuleks ja oleks ka tegijale nauditav, on oluline aru saada hooajalisuse mõjust valdkonnale. Rahulikule ja vaiksele talveajale järgneb alati intensiivne ehitusperiood. Oluline on ka märgata probleeme nende algfaasis ja võtta suund nende kohesele lahendamisele. Ka ajajuhtimine on väga oluline, mis tahtmise korral on õnneks õpitav oskus.

Töökeskkonda mõjutavad kõige rohkem kolleegid – kui nendega on hea klapp, tunduvad muud asjad vähemolulised. Pean seda väga oluliseks ning ka TREV-2 tugevaks küljeks. TREV-2 Grupp pakub asjalikku töökollektiivi ja olles Eesti üks suurimaid taristuehitajaid, saame võimaldada ka põnevaid väljakutseid ning võimalusi enesearenguks.

  • Hetkel tööpakkumisi ei ole

Praktika

Praktika

Hetkel praktikapakkumisi ei ole

TREV2 Instagramis

@etvosoon tuli meile Männiku karjääri külla! 🎬

Kuidas kaevandada keskkonnasõbralikult ning mis seisus Männiku karjääri projekt on, saate juba järgmine esmaspäev kl 20.30 ETVst näha! 🌱

#trev2grupp #roadconstruction #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2

🤝 Eile tunnustas @transpordiamet traditsiooni kohaselt mulluseid koostööpartnereid, kus meil oli au pälvida Parima sillaehitaja tiitel.

💪 Ennekõike toodi välja, et meie rajatised on alati kõrge kvaliteediga, töökorraldus hästi planeeritud ja koostöö tulemuslik. Koostöös Transpordiametiga valmis meil eelmisel aastal Tallinna ringtee Kanama–Valingu 2+2 teelõik ja Tagadi–Kurtna kõrvalmaanteel Rail Baltica maanteeviadukt. Valingu objekti puhul toodi välja, et vaatamata rongiliiklusele õnnestus meil tööd graafikus hoida.

🏗️ Täname tunnustuse eest ning ootame juba viljakaid projekte sel aastal!

Foto: Rene Lutterus/Transpordiamet

#trev2grupp #roadconstruction #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2

🎓 Täna olime kohal @tallinnatehnikakorgkoolis, kus leidis aset iga-aastane Karjääripäev, kus õpilased said tutvuda tulevikuvõimalustega erinevates Eesti ettevõtetes ja organisatsioonides.

⚡️ Muidugi panime püsti ka oma stendi, kus tegime noortele vahva arvamismängu ja korraldasime loosi, mille raames sai võita ägedat TREV-2 nänni! Lisaks tutvustasime huvilistele töö- ja praktikavõimalusi ja arutasime laiemalt inseneeriavaldkonna teemadel.

Vaata videost, mis kohapeal toimus! 👆

@ttkturundusklubi

#trev2grupp #roadconstruction #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2

LOOSIMÄNG! 🎊

Tule otsi meid @tallinnatehnikakorgkoolis Karjääripäeval üles ning osale loosis! ⚡️

Osalemiseks:

⚡️ Jälgi @trev2eesti IGs
⚡️ Postita oma storysse pilt, mille taustale jääb TREV-2 stend
⚡️ Lisa inseneeriateemaline hashtag
⚡️ Tägi @trev2eesti

Võitja selgub täna kell 14! Head loosiõnne! 🙌

#trev2grupp #roadconstructiom #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2

🧑‍⚖️Otsime enda meeskonda peajuristi! 
 
🤝 Sobivalt kandidaadilt ootame õigusteaduse magistrikraadi ja vähemalt 5-aastast õigusalast töökogemust ning häid teadmisi ehitus-, hanke-, äri- ja võlaõigusest.
Kasuks tuleb, kui omad töökogemust ehitusvaldkonna ettevõttest.
 
💪 Omalt poolt pakume toetavat ja lõbusat meeskonda ja mõnusat töökeskkonda.
 
Rohkem infot: http://tinyurl.com/yr9tmfv7

#trev2grupp #roadconstruction #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2

🚆 Rail Baltica jõudis sel nädalal üliolulise verstapostini, algab raudtee põhitrassi ehitus!

✍️ Nimelt allkirjastasime täna koos AllSpark OÜ ja @rbestonia lepingu raudtee Eesti põhitrassi esimese lõigu ehitamiseks. Meie jaoks on Rail Baltica lähematel aastatel taristuehituses peamiseks kliendiks.

🏗️ Projekti ehitamine algab Ülemiste jaama idapoolsest küljest ja kulgeb 4,8 kilomeetrit kuni Lagedi teega ristumiseni. Ehitustööd algavad juba selle aasta kevadel.

#trev2grupp #roadconstruction #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2

🎅 Soovime kõigile TREV-2 poolt rahulikke ja ilusaid pühi! 
 
❄️ Kuna ilm on muutlik, siis tuletame ikka meelde, et sõidukiirus tuleks igal juhul valida vastavalt teeoludele, et kõik ikka turvaliselt enda lähedasteni jõuaksid.
 
💪 Kuna ka meile meeldib mõnusalt pühasid pidada, siis on TREV-2 Grupp järgmisel nädalal jõulupuhkusel ja meie kontorid on suletud.

#trev2grupp #roadconstruction #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2

💬 Sel teisipäeval pidasime taas iga-aastast TREV-2 Aastalõpu seminari, mille eesmärk on kohtuda kolleegidega, vaadata tagasi möödunud aastale ja tunnustada meie tublimaid ning staažikamaid.
 
📊 Lisaks vaatasime ettevõtte majandustulemusi, arutlesime säästmise, innovatsiooni ja muidugi aktuaalse tehisintellekti ehk AI üle.

#trev2grupp #roadconstruction #trev2 #workattrev2 #teekondühendabmeid #minutrev2